Love Triangle Drama: Tyler Posey and Daniel Sharman Tease Roommate "Pillow Fight"!

25. srpna 2013 v 10:02 | veryss |  NEWS & UPDATES
I když spolu Allison a Isaac v této sérii zažili mnoho krásných momentů, podle Crystal Reed to možná bude jen jednostranná láska... alespoň pro teď.

"Myslím, že to bude tak, že Isaac bude chtít nějaký vztah, ale Allison bude nepřístupná," prozradila Crystal. "Na co se nejvíce těším je to, že k sobě budou oba něc cítit, ale ani jeden si to nepřizná a to bude to nejvíce vtipné, na co se těším."

Jistě, Isaac usilující o Allison je trochu problém vzhledem k tomu, že je WWFF (Werewolf Friends Forever = Vlkodlačí nejlepší kamarád na vždy) se Scottem, Allisoniným ex-přítelem a její první láskou. A navíc v současnosti žije u Scotta, protože nemá kam jinam jít.

"Myslím, že ho Allison zajímá," vysvětluje Sharman Isaacovo zalíbení v jeho kamarádově a spolubydlícího ex-přítelkyně. "Myslím, že je tu něco, co na ní hodně obdivuje a přijde mu sexy. Prochází si pubertou a tak, takže možná něco udělá, ale možná tu taky může být někdo jiný!"

Ale měli by se fanoušci, hlavně milovníci McLahey (Scott McCall + Isaac Lahey = McLahey), bát, že se spolu kluci pohádají kvůli Allison?

"Je to polštářová válka, ale můj polštář je plný cihel," vtipkoval Posey na dotaz hádky mezi spolubydlícími. "Takže jeho obličej bude na kousíčky."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama